משלוחים חינם לכל רחבי הארץ !
ניקוי ותיקון על ידי מומחה !
סל הקניות
עגלתך ריקה כרגע

נולדנו על שטיחים

עם ניסיון של כ-100 שנה, הכל התחיל עוד בעיר איספהאן שבאיראן, ואנחנו ממשיכים את המורשת בשילוב טכנולוגיה ובהבאת הטרנדים המובלים בעולם "

בנול שטיחים , אנחנו לא רק מוכרים שטיחים, אנו טווים מורשת של מסורת וחדשנות המשתרעת על פני דורות. הסיפור שלנו הוא סיפור של תשוקה ומורשת שורשיים.

הכירו את גלעד בבג'ני

גלעד הוא דור רביעי לסוחרי שטיחים שהחלה בעיר אספהאן שבפרס במאה הקודמת. כדור רביעי לסוחרי שטיחים, אהבתו לשטיחים טופחה מגיל צעיר. נול שטיחים נולד מתוך רצון עמוק לקיים את המסורות והערכים האהובים שעברו לאורך הדורות תוך הכנסת רוח צעירה המחברת בין מסורת לטכנולוגיה חדשנית

אנו בחברת נול שטיחים מציעים עשרות אלפי שטיחים שנבחרו בקפידה מרחבי העולם. הקולקציה שלנו משתרעת על פני מגוון של סגנונות וצבעים, וכוללת עיצובים בלעדיים ויצירות בהזמנה אישית. אנו מותג המאחד את הטוב שבכל העולמות, המציע שטיחים קלאסיים שנארגים על ידי בעלי מלאכה לצד עיצובים מודרניים המתיישרים עם הטרנדים העדכניים ביותר בעולם עיצוב הפנים. המומחיות שלנו טמונה בעיצוב וייבוא של שטיחים בעבודת יד ומכונות, המותאמים להעצים כל חלל

יושרה, חדשנות, קיימות ומסירות בלתי מעורערת לשירות לקוחות הם אבני היסוד של הזהות שלנו.

נול שטיחים שותפה ומשתפת פעולה עם רשת הריהוט גן הגדולה בישראל 'שבירו ריהוט גן'. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם סניפי הרשת, ומבטיחים שהשטיחים שלנו ימצאו את מקומם לצד ריהוט החוץ המשובח.

למה לבחור בנו אתם שואלים ?

מגוון שטיחים
הקטלוג שלנו מכיל מגוון רחב של שטיחים בעבודת יד ובמכונה.
מחירים נוחים
אצלנו באתר ובחנות המוצרים הם בטווח מחירים רחב המתאים לכל כיס.
High Quality
השטיחים שלנו מיוצרים בתקני האיכות המוקפדים ומהחמירים ביותר שיש.
ניסיון רחב שנים
עם ניסיון של מאה שנים וארבעה דורות של סוחרי שטיחים, אנו מומחים בבחירה ועיצוב שטיחים המגדירים מחדש את האלגנטיות.
אודותינו