התאמת שטיח לפינת אוכל

התאמת שטיח לפינת אוכל

כשמדובר בהתאמת שטיח לפינת אוכל, שקול את השלבים הבאים כדי להבטיח שאתה מקבל אותו בדיוק כמו שצריך:


מדוד את שולחן האוכל: התחל במדידת האורך והרוחב של שולחן האוכל שלך. זה ייתן לך מושג טוב לגבי הגודל המינימלי שהשטיח שלך צריך להיות כדי להכיל את השולחן והכיסאות בנוחות.


אפשר תנועת כיסא: כדי להבטיח שניתן למשוך ולהוציא כיסאות מבלי להיתפס בשולי השטיח, הוסף לפחות 24 אינץ' (60 ס"מ) לכל צד של מידות השולחן. החלל הנוסף הזה מתאים לתנועת הכיסא ומאפשר להם להישאר על השטיח כשהם נשלפים החוצה.


שקול את גודל החדר: קח בחשבון את גודל חדר האוכל שלך. חדר גדול יותר יכול להכיל שטיח גדול יותר, בעוד שחדר קטן יותר עשוי לדרוש שטיח קטן יותר. ודא שיש מספיק מקום סביב קצוות השטיח כדי לשמור על מראה מאוזן.


צורה חשובה: צורת השטיח שלך צריכה לשקף את צורת שולחן האוכל שלך. אם השולחן שלכם מלבני, בחרו שטיח מלבני; עבור שולחן עגול, בחר שטיח עגול. שולחנות מרובעים עובדים היטב עם שטיחים מרובעים או עגולים.


סגנון ואסתטיקה: שקול את הסגנון והאסתטיקה הכללית של פינת האוכל שלך. השטיח צריך להשלים את עיצוב החדר, ערכת הצבעים והריהוט של החדר.


תחזוקה: זכור את קלות הניקוי והתחזוקה. חומרים עמידים לכתמים או קלים לניקוי יכולים להועיל בפינת אוכל.


הגדר את החלל: השתמש בשטיח כדי להגדיר את פינת האוכל בחדר הגדול יותר. קצוות השטיח צריכים להשתרע מעט מעבר לכיסאות כאשר הם נשלפים החוצה כדי להפריד חזותית בין חלל האוכל.


בדוק את זה: לפני קבלת החלטה סופית, השתמש בסרט צייר או בעיתון כדי לסמן את האזור על הרצפה שבו השטיח יונח. זה נותן לך ייצוג חזותי של איך השטיח ישתלב בחדר.


נסה לעשות שכבות: לתוספת סגנון וממד, שקול לשכב שטיח דקורטיבי קטן יותר על גבי שטיח גדול ופונקציונלי יותר.


ענייני איכות: השקיעו בשטיח איכותי שיכול לעמוד בבלאי של כסאות אוכל ונשפכים.


זכור שהשטיח הנכון יכול לשנות את פינת האוכל שלך, להוסיף חמימות, סגנון והגדרה לחלל תוך מתן נוחות מתחת לרגליים.